optimalizace PageRank.cz

Kariéra

Volné pozice

 

Velkoobchodní zástupce Rosby Czech pro přírodní kosmetiku a Léčivé byliny

Koho hledáme: Nadšeného člověka s pozitivním přístupem k životu a lidem, se zájmem o přírodní kosmetiku a léčivé byliny. Zodpovědnou a flexibilní osobnost se schopností pracovat samostatně s orientací na výsledek a budovat dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníky. Přirozené charisma a upravený vzhled považujeme za důležitý předpoklad úspěchu.

Vhodné jako přivýdělek s výhledem trvalé spolupráce.

Co nabízíme: spolupráci na ŽL v rámci ČR flexibilní pracovní dobu a nezávislost - důležité jsou výsledky provize z realizovaných a zaplacených objednávek spravovaných VO zákazníků zaměstnanecké slevy a produktové bonusy

Hlavní náplň práce: získávání nových VO zákazníků - prodejny s přírodní kosmetikou, přírodními produkty, léčivými bylinami Správa získaných VO zákazníků - prezentace nového sortimentu, předobjednávky, řešení problémů a shromažďování podnětů pro další rozvoj Vaše CV s motivačním dopisem a fotografií zašlete na : info@rosby.cz  spolu s vykopírovaným souhlasem se zpracováním osobních údajů - viz níže.

Souhlas se zpracování osobních údajů: Beru na vědomí, že společnost Rosby Czech s.r.o. IČ: 02901340, bude zpracovávat mé osobní údaje poskytnuté této společnosti, coby správci osobních údajů, prostřednictvím CV během náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti Rosby Czech s.r.o., a to po dobu výběrového řízení. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí osobních údajů je nezbytné k mé účasti v přijímacím řízení, přičemž neposkytnutí i jen některých z těchto údajů může mít za následek nemožnost se jej účastnit. Nebudu-li ve výběrovém řízení úspěšný/á, souhlasím s tím, aby společnost Rosby Czech s.r.o.zpracovávala mé osobní údaje za účelem vyhledání budoucí vhodné nabídky pro mé pracovní uplatnění v rámci společnosti Rosby Czech s.r.o., a to po dobu pěti (5) let od poskytnutí tohoto souhlasu. Jsem si vědom/a skutečnosti, že zpracování osobních údajů pro kterýkoli výše uvedený účel je dobrovolné a že souhlas se zpracováním mohu kdykoliv odvolat na e-mailu info@rosby.cz. Prohlašuji současně, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo požádat o vysvětlení v případě, že pojmu podezření, že zpracováním osobních údajů je narušena ochrana mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, právo domáhat se opatření k zajištění nápravy situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním.

TOPlist